Kompleksowa oferta

Projektowanie, kosztorysowanie, konsultacje oraz wybór dostawców

Klika słów

Jeżeli się tu znalazłeś może oznaczać to, że właśnie rozpoczyna się Twoja historia pod tytułem „Twój Mały Browar”.

Jest to droga do realizacji marzenia posiadania własnego browaru, do uzyskania niezależności. W przypadku browaru w restauracji uzyskujesz unikalną atmosferę dla swoich gości.

Firma Twój Mały Browar jest kontynuacją trwającej od czasów II wojny światowej tradycji rodzinnej pracy w browarnictwie. Właściciel firmy mgr inż. Krzysztof Ozdarski zajmuje się technologią piwa od prawie 30 lat tj. od 3 kwietnia 1985 r. dnia, w którym otrzymał od swojego wujka i zarazem autora książki, ksiązkę „Browarnictwo”. Autor ten Pan Władysław Dylkowski przekazał mi wielką wiedzę, która pozwoliła mi przedewszystkim warzyć znakomitej jakości piwa i zadowalać gusta konsumentów a następnie wygrywać konkursy piwne.

Posiadam doświadczenie w budowie i uruchomianiu browarów restauracyjnych. W latach 2004 - 2012 pracowałem na stanowisku Głównego Piwowara w browarach restauracyjnych Bierhalle. W tym czasie zainstalowałem i uruchomiłem trzy browary restauracyjne: Bierhalle „Arkadia” w Warszawie (2005 r.), Bierhalle „Silesia” w Katowicach (2006 r.) i Bierhalle „Manufaktura” w Łodzi (2006 r.).

W roku 2014 r. w ramach działalności swojej firmy "Twój Mały Browar Krzysztof Ozdarski" zainstalowałem i uruchomiłem "Browar Jedlinka” w Jedlinie-Zdroju. Otwarcie browaru nastąpiło 1 Maja 2014 r.

Niezmiernie cieszy mnie fakt z powodu zdobycia pierwszego miejsca przez browar "Jedlinka" za piwo "Pszeniczny Pan" podczas "Chmielaków Krasnostawskich 2014". W konkursie o Grand Prix "Chmielaków Krasnostawskich" piwo to zajęło III miejsce. To prawdziwy zaszczyt dla mnie piwowara.

Dnia 8 października 2014 w konkursie piw podczas IV Forum Technologii Browarniczych piwo"Pszeniczny Pan" zdobyło drugi złoty medal czym potwierdzilo swoją bardzo wysoką jakość. 

Twój Mały Browar
Krzysztof Ozdarski

Ul. Obrońców Tobruku 19 m 142
01-494 Warszawa
NIP 566-133-64-55
Tel. 883 555 059
email: ozdarskikrzysztof@poczta.onet.pl

Realizacje

Zapoznaj się z moim dotychczasowymi realizacjami:

Galeria

zobacz Realizacje

Skontaktuj się

Skontaktuj się